top of page
MKS_poziom.png

Z IMIENIA I NAZWISKA, Z NIMI ZAGRAJĄ BĘDZINIANIE


Tak w pełnej krasie prezentuje się kadra Astry Nowa Sól, w której nie brakuje jednego z najwyższych zawodników TAURON 1.Ligi, przyjmującego z będzińską przeszłością czy zagranicznego środkowego, debiutującego na polskich parkietach.#𝟭𝟬 - Najlepszym punktującym drużyny z woj. lubuskiego jest 𝗧𝗼𝗺𝗮𝘀𝘇 𝗣𝗶𝘇𝘂𝗻́𝘀𝗸𝗶. W sześciu grach przyjmujący zdobył 93 "oczka", dokładając do tego dorobku dwie statuetki MVP.


#𝟭𝟰 - 𝗞𝗮𝗺𝗶𝗹 𝗗𝗿𝘇𝗮𝘇𝗴𝗮 to drugi najwyższy zawodnik TAURON 1.Ligi. Środkowy mierzy aż 210 cm wzrostu i jest o centymetr niższy od 𝗔𝗱𝗿𝗶𝗮𝗻𝗮 𝗠𝗮𝗿𝗸𝗶𝗲𝘄𝗶𝗰𝘇𝗮 z Lechii Tomaszów Mazowiecki.


#𝟭𝟴 - Jedynym obcokrajowcem w szeregach nowosolskich "Kolibrów" jest 𝗩𝗮𝗱𝘇𝗶𝗻 𝗣𝗿𝗮𝗻𝗸𝗼. Z kolei Astra Nowa Sól to pierwszy polski klub w CV 31-letniego Białorusina.


#𝟮𝟭- 𝗣𝗮𝘁𝗿𝘆𝗸 𝗖𝘇𝘆𝗿𝗻𝗶𝗮𝗻́𝘀𝗸𝗶 w sezonie 2020/2021 reprezentował drugą drużynę MKS-u Będzin. W trakcie rozgrywek zadebiutował także w pierwszym zespole naszego klubu.bottom of page