top of page
MKS_poziom.png

WKS DUNA POLSKA SPONSOREM STRATEGICZNYM MKS-U!

31 stycznia 2023 roku w wyjątkowy sposób zapisał się w historii naszego klubu. To właśnie wczoraj MKS Będzin już po raz czwarty w historii wystąpił w ćwierćfinale Pucharu Polski, choć po raz pierwszy przy wsparciu sponsora strategicznego.Przed meczem z Aluron CMC Warta Zawiercie uroczyście podpisano umowę, na mocy której firma WKS Duna Polska Sp. z o.o. została sponsorem strategicznym będzińskiego klubu. Sfinalizowanie tego dokumentu poprzedziło podpisanie listu intencyjnego o współpracy naszego miasta z WKS Duna Polska Sp. z o.o.


W uroczystości uczestniczyli:

  • Csikós Gábor (Prezes Zarządu WKS DUNA Polska Sp. z o.o.),

  • Łukasz Komoniewski (Prezydent Będzina),

  • Bartłomiej Giermek (Prezes Zarządu PW Banimex Sp. z o.o.),

  • Jerzy Czarnecki (Prezes Zarządu AZI-BUD Sp. z o.o),

  • Kamil Kowal (Prezes Zarządu MKS-u Będzin).

WKS DUNA - w skład której wchodzi m.in. PW Banimex - zajmuje się produkcją i montażem mostów, estakad, wiaduktów oraz budową tuneli, skrzyżowań i przejść podziemnych. Jej siedziba mieści się w Będzinie-Łagiszy, przy ul. Energetycznej 10.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie, mając nadzieję, że owocna współpraca przyniesie wszystkim podmiotom wiele korzyści. Gramy razem!bottom of page