top of page
MKS_poziom.png

W NOWYM SEZONIE BEZ ŁUKASZA USOWICZA

W najbliższej edycji TAURON 1.Ligi sztab trenerski MKS-u nie skorzysta już z usług Łukasza Usowicza. Środkowy po rocznej grze w zagłębiowskim klubie zmienił siatkarskie otoczenie."Uso" podpisał kontrakt w Będzinie po dziewięcioletniej przygodzie z Norwidem Częstochowa. Na początku sezonu walczył z kontuzją, ale później wywalczył już sobie miejsce w wyjściowym składzie, którego nie oddał już do końca.


Na I-ligowych parkietach w będzińskich barwach rozegrał 28 spotkań, w których zapisał na koncie 176 punktów. Statuetki MVP wprawdzie nie zdobył, ale nie raz i nie dwa osiągał świetne statystyki w ataku i bloku, dokładając w ten sposób sporą cegiełką do wicemistrzostwa TAURON 1.Ligi.


Łukaszowi Usowiczowi serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze.


Okienko transferowe (stan na 3.06.2023):


Odeszli: Jarosław Macionczyk (?), Renee Teppan (?), Mateusz Frąc (?), Łukasz Usowicz (?)


Przyszli:


Pozostali:

bottom of page