top of page
MKS_poziom.png

V GALA ŚLĄSKIEJ SIATKÓWKI W BĘDZIN ARENIE!

Będzin Arena będzie gospodarzem V Gali Śląskiej Siatkówki. - Jej celem jest uhonorowanie wyróżniających się zawodników, zawodniczek, trenerów i zespołów z naszego województwa - podkreślił Marcin Weiner, prezes Śląskiego Związku Piłki Siatkowej.Gala Śląskiej Siatkówki, której poprzednia edycja miała miejsce w Mysłowicach, a trzy wcześniejsze odbyły się w Katowicach, już 5 stycznia 2023 roku po raz pierwszy, i miejmy nadzieję, że nieostatni, zawita do stolicy powiatu będzińskiego.- Dlaczego Będzin? Ponieważ zaoferował współpracę, na którą przystaliśmy, a poza tym posiada piękną halę, w której ta gala zostanie zorganizowana. Całość odbędzie się dwutorowo, z podziałem na grupy młodzieżowe i seniorów - dodał Marcin Weiner.


Szczegółowe informacje na temat programu V Gali Śląskiej Siatkówki będą znane wkrótce.
bottom of page