top of page
MKS_poziom.png

V GALA ŚlĄSKIEJ SIATKÓWKI. TY TEŻ MOŻESZ W NIEJ UCZESTNICZYĆ


5 stycznia w Będzin Arenie odbędzie się V Gala Śląskiej Siatkówki, podczas której zostaną nagrodzeni zwycięzcy plebiscytu na osobowość świata siatkówki w województwie śląskim. Ty też możesz w niej uczestniczyć.Uroczystość będzie się składać z dwóch części:

O 15.00 rozpocznie się Gala Siatkówki Młodzieżowej, do udziału w której, w charakterze publiczności, serdecznie zapraszamy rodziny i przyjaciół nominowanych oraz wszystkich chętnych, wstęp jest bezpłatny.

Na 20.00 zaplanowano początek Gali Siatkówki Seniorskiej, do udziału w której również serdecznie zapraszamy!


Każdy będzie mógł znaleźć się na uroczystości po zakupie biletu wstępu. W cenie zapewniony jest ciepły posiłek, napoje oraz - po części oficjalnej - zabawa taneczna. Koszt udziału w Gali wynosi 100 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Osoby nominowane otrzymają darmowe zaproszenia.


Zgłoszenia, zawierające imiona i nazwiska oraz potwierdzenia przelewu na rachunek bankowy Związku 59 1560 1108 0000 9060 0004 5493 prosimy wysyłać na adres mailowy: gala@szps.pl. W mailach zwrotnych otrzymają Państwo zaproszenia do okazania przy wejściu.bottom of page