top of page
MKS_poziom.png

UWAGA! DECYDUJĄCE STARCIE W FINALE JUŻ W CZWARTEK!

Do dwóch, a nie do trzech zwycięstw będzie toczyć się rywalizacja w finale TAURON1.Ligi. To oznacza, że DECYDUJĄCY MECZ O MISTRZOWSKIM TYTULE I AWANSIE DO PLUSLIGI odbędzie się już w czwartek, 18 maja w Będzin Arenie. Początek o 20:30.- Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) zażądała natychmiastowego zakończenia sezonu TAURON 1. Ligi, w środku rozgrywania wielkiego finału tych rozgrywek! Uznała, że sezon musi zostać przerwany, jednocześnie zagroziła poważnymi sankcjami w przypadku niezastosowania się do tego żądania, zarówno dla polskiej federacji, jak i klubów oraz zawodników TAURON 1. Ligi - czytamy w poniższym komunikacie Polskiej Ligi Siatkówki.


Nasz zespół w walce o złoto mierzy się z Norwidem Częstochowa. Po dwóch spotkaniach jest remis, gdyż obie drużyny w pełni wykorzystały atut własnej hali. W Będzinie MKS wygrał 3:0 (25:21, 25:17, 25:18), a pod Jasną Górą lepsi okazali się rywale 3:1 (25:18, 14:25, 25:19, 29:27). - Musimy wymazać z pamięci rewanż w Częstochowie i powrócić do bardzo dobrej gry z pierwszego spotkania - zapowiadają siatkarze z Będzina.

bottom of page