top of page
MKS_poziom.png

UKOŃCZYLI SMS! MKS OKAZAŁ SZACUNEK SPAŁOWICZOM

MKS Będzin nie zlekceważył niżej notowanego zespołu ze Spały. Podopieczni trenera Wojciecha Serafina po raz drugi w sezonie pokonali młodzieżową reprezentację Polski bez straty seta, tym razem przed własną publicznością.Rewanż miał podobny przebieg do spotkania z jesieni. Im bliżej końca, tym spałowicze stawiali większy opór. Pierwszy set bez historii, MKS wygrał do 15. W drugim podobnie, choć tym razem SMS zainkasował 18 oczek. Dopiero w trzecim było więcej walki, ale finalnie lepsi okazali się będzinianie. Triumfowali 25:22, odnosząc trzynaste zwycięstwo z rzędu i umacniając się na pozycji lidera TAURON1.Ligi.Świetny występ zanotował Mateusz Frąc, zdobywca 20 punktów (12 atakiem - 55% skuteczności, 4 asy, 4 bloki), wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Dla naszego atakującego była to już szósta statuetka MVP w będzińskich barwach.


MKS Będzin - SMS Spała 3:0 (25:15, 25:18, 25:22)

MKS: Ratajczak (5), Piwowarczyk (4), Frąc (20), Gonciarz (3), Rohnka (9), Ptaszyński (11) oraz Marek (libero)

SMS: Majchrzak (2), Serewis (8), Potrykus (9), Nowak (4), Rybak (6), Serafin (1), Kubacki (libero) oraz Szpernalowski (1), Nowik (4), Dróżdż i Przybyłek (1)
bottom of page