top of page
MKS_poziom.png

TRZY RAZY Z RZĘDU U SIEBIE

Starciem z Białostocką Akademią Siatkówki zawodnicy MKS-u rozpoczną serię domowych spotkań. I-ligowymi zmaganiami w Będzin Arenie będziemy emocjonować się przez trzy kolejne soboty.Białostoczanie w tym tygodniu rozegrają dwa spotkania. W drodze do Będzina zawitają do Spały, gdzie w czwartek zmierzą się ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Dwa dni później zobaczymy ich w naszej hali.


Przed miniserią wyjazdowych gier, drużyna z Podlasia zajmuje szóste miejsce w tabeli (16 pkt. - 5 zwycięstw, 3 porażki), na które spadła po sobotniej przegranej z BBTS-em Bielsko-Biała 1:3 (30:32, 25:23, 16:25, 20:25).


BAS aktualnie traci do liderującego w TAURON 1.Lidze MKS-u siedem punktów, choć ma od niego rozegrany mecz mniej. Będzinianie po czwarte zwycięstwo z rzędu i ósme w całej rundzie pojechali do Głogowa, gdzie pokonali KGHM SPS 3:1 (25:18, 25:19, 17:25, 25:23).Pierwszoplanowe role w drużynie z północno-wschodniej części Polski, patrząc na zdobywcze punktowe, odgrywają skrzydłowi: Jędrzej Goss, Adrian Kacperkiewicz i Karol Rawiak. Grą zespołu kieruje Michał Witkoś, a na ławce trenerskiej zasiada Krzysztof Andrzejewski.Terminarz domowych gier MKS-u:


18.11 - MKS Będzin : REA BAS Białystok (18:00), 25.11 - MKS Będzin : PSG KPS Siedlce (18:00), 02.12 - MKS Będzin : MKST Astra Nowa Sól (18:00).

bottom of page