top of page
MKS_poziom.png

TERMINARZ 1. KOLEJKI. NA OTWARCIE Z LECHIĄ

W zeszłym sezonie zaczęli w Białymstoku, w nowym zaczną w Będzinie. Już 16 września domowym spotkaniem z Lechią Tomaszów Mazowiecki siatkarze MKS-u zainaugurują kolejną edycję TAURON 1.Ligi.Również przed własną publicznością sezon rozpocznie półfinałowy rywal MKS-u z poprzednich rozgrywek, Visła Bydgoszcz. Ekipa znad Brdy przed własną publicznością podejmie SMS Spała.


Od wyjazdu do Jaworzna na mecz z tamtejszym beniaminkiem sezon rozpocznie za to spadkowicz z PlusLigi, BBTS Bielsko-Biała. Drugi beniaminków, Arka Chełm, zmagania TAURON 1. Ligi rozpocznie od domówki z Chrobrym Głogów.


Do Wrocławia na spotkanie z Gwardią uda się Olimpia Sulęcin, a do Kluczborka w tym samym terminie przyjedzie Astra Nowa Sól. W Krakowie zagra KPS Siedlce, a w Świdniku BAS Białystok.

bottom of page