top of page
MKS_poziom.png

TELEWIZYJNY PONIEDZIAŁEK W KLUCZBORKU

MKS Będzin inaugurował cztery poprzednie kolejki, jednak piątą dla odmiany będzie kończyć. W poniedziałek nasi siatkarze zmierzą się na wyjeździe z niżej notowanym Mickiewiczem Kluczbork.Mickiewicz plasuje się na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Za naszymi rywalami cztery mecze, z których wygrali dwa. W 2. kolejce pokonali SMS Spała 3:2, a w 3. Olimpię Sulęcin 3:1. W pozostałych grach drużyna z Kluczborka uznawała wyższość Astry Nowa Sól (0:3) i BBTS-u Bielsko-Biała (2:3).


MKS, jako jedyny zespół w TAURON 1.Lidze, nie zaznał jeszcze goryczy porażki. W dotychczasowych spotkaniach będzinianie odprawiali z kwitkiem Lechię Tomaszów Mazowiecki (3:1), MCKiS Jaworzno (3:0), Visłę Bydgoszcz (3:1) oraz Gwardię Wrocław (3:1).


Transmisję z dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport News. Początek o 20:30.

bottom of page