top of page
MKS_poziom.png

SZTAB MEDYCZNY POWIĘKSZONY

Powiększeniu uległa także medyczna część naszego sztabu. Do Adriana Brudnickiego oficjalnie dołączyła Dominika Maczurek-Caputa, która w poprzednich dwóch sezonach opiekowała się będzińską młodzieżą, a także doraźnie pomagała „Adiemu” przy pierwszej drużynie.Fizjoterapeutka zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. w bokserskich i judockich reprezentacjach Polski, żeńskiej sekcji piłkarskiej GKS-u Katowice czy siatkarskiej ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, z którą zdobywała złote i srebrne medale mistrzostw Polski.


- Bardzo się cieszę, że mogę już trzeci sezon współpracować z MKS-em Będzin. Mam tu świetne warunki do pracy i duże możliwości do dalszego rozwoju, dzięki stworzonym warunkom i doświadczeniu Adriana – powiedziała Dominika Maczurek-Caputa.

bottom of page