top of page
MKS_poziom.png

WOJCIECH SERAFIN: DZIELIĆ I PODPATRYWAĆ


W Nitrze trwa zgrupowanie reprezentacji Słowacji przed eliminacjami do przyszłorocznych mistrzostw Europy. W przygotowaniu optymalnej formy u naszych południowych sąsiadów pomaga Wojciech Serafin, asystujący selekcjonerowi Markowi Kardošowi.Słowacy rozpoczną eliminacje 3 sierpnia, gdy w miejscu treningów podejmą Gruzję. Oprócz ekipy z Kaukazu na drodze szkoleniowca MKS-u i spółki staną jeszcze Węgrzy oraz Hiszpanie.


- Staram się dzielić swoim doświadczeniem, a także podpatrywać działania pierwszego trenera. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera, którą postaramy się wykorzystać, a potencjał jakim dysponujemy może pozwolić nam na osiągnięcie celu - powiedział były reprezentant Polski.

Międzynarodowe rozgrywki opóźnią przyjazd Wojciecha Serafina na początek przygotowań MKS-u. Jego obowiązki przejmą asystenci. - Pozdrawiam wszystkich kibiców siatkówki z Będzina, a szczególnie nasz fantastyczny Klub Kibica - zakończył "Serek".

bottom of page