top of page
MKS_poziom.png

PRZEDŁUŻYĆ NADZIEJĘ! MKS ZAGRA Z VISŁĄ!

To będzie najważniejszy mecz w sezonie! W pierwszy czwartek maja MKS zagra na wyjeździe z Visłą Bydgoszcz. Będzinianie spróbują odrobić straty z niedzielnego spotkania i wyrównać stan rywalizacji.Pojedynek w hali nad Brdą będzie weryfikacją wniosków, jakie nasz zespół wyciągnął po przegranej u siebie. MKS prowadził 2:0, jednak zszedł z boiska pokonany. W przypadku wygranej o awansie do wielkiego finału TAURON1.Ligi zadecyduje trzeci mecz w Będzinie, zaplanowany na niedzielę (17:30). - W rewanżu musimy zagrać twardo. Nie możemy dać się złamać - zapowiedzieli nasi siatkarze.


Również w czwartek zostanie rozegrany rewanż w drugiej parze półfinałowej. We Wrocławiu Gwardia, która w niedzielę wygrała w Częstochowie 3:0, spotka się z Norwidem. Jeśli tym razem ekipa ze świętego miasta okaże się lepsza, wówczas 7 maja obydwa zespoły zagrają ponownie w hali przy Żużlowej.
bottom of page