top of page
MKS_poziom.png

PODZIAŁ PUNKTÓW. MKS LEPSZY OD LEGII

Pięciu setów do pokonania warszawskiej Legii potrzebował MKS z Będzina. Nasi siatkarze dzięki czternastej wygranej w TAURON1.Lidze utrzymali trzecie miejsce w tabeli. - To był trudny mecz - podkreślił Bartosz Gawryszewski, II trener naszego zespołu.Pierwszy set nie zwiastował tak długiego pojedynku. Nasi siatkarze wygrali gładko do 13. W kolejnym pozwolili drużynie z Warszawy na zdobycie 22 punktów, jednak w trzecim i czwartym to przyjezdni ze stolicy wygrywali różnicą dwóch oczek, do 23 i 29. Tie-break przypominał premierową partię, gdyż gra miała jednostronny przebieg. MKS wygrał do 7, całość 3:2.MKS Będzin - Legia Warszawa 3:2 (25:13, 25:22, 23:25, 29:31, 15:7)

MKS: Macionczyk, Teppan, Usowicz, Swodczyk, Pietruczuk, Rohnka, Olenderek (libero) oraz Gonciarz, Grąc, Ratajczak, Koppers Legia: Szewczyk, Romanutti, Stępień, Bobrowski, Gregorowicz, Leliwa, Tomczak (libero) oraz Gawrzydek, Sumara (libero), Kozłowski, Janus, Szczepaniak

MVP: Pietruczuk (MKS) Widzów: 1000

Sędziowali: Szydełko, Słowik.bottom of page