top of page
MKS_poziom.png

NA PODIUM WE WROCŁAWIU [GALERIA]

MKS Będzin zajął trzecie miejsce w turnieju towarzyskim Chemeko-System Cup we Wrocławiu. W półfinale będzinianie ulegli PlusLigowemu Cuprum Lubin, a w finale pocieszenia ograli beniaminka Tauron 1. Ligi, Astrę Nowa Sól.


Fot. Chemeko-System Gwardia Wrocław


MKS Będzin - MKST Astra Nowa Sól 3:2 (23:25, 19:25, 25:19, 25:21, 15:12)


MKS: Gonciarz (2 pkt), Teppan (5), Ratajczak (4), Swodczyk (12), Pietruczuk (10), Ptaszyński (13), Olenderek (libero) oraz Frąc (18), Piwowarczyk (5), Rohnka (3), Marek (libero).


MKS Będzin - Cuprum Lubin 0:3 (24:26, 22:25, 13:25)


MKS: Macionczyk, Teppan (6), Ratajczak (4), Swodczyk (9), Pietruczuk (8), Koppers (5), Olenderek (libero) oraz Frąc (5), Piwowarczyk, Ptaszyński.


- Turniej we Wrocławiu był ostatnim testem przed startem Tauron1.Ligi, w którym w jeszcze większym stopniu mieliśmy realizować to nad czym pracujemy na treningach i popełniać jak najmniej błędów. Jeśli chodzi o szóstkę na mecz z Białymstokiem, to rywalizacja cały czas trwa i jeszcze wszystko może się zmienić, choć w głowie już coś jest - podsumował trener Wojciech Serafin.

bottom of page