top of page
MKS_poziom.png

PAWEŁ MŁYŃSKI STATYSTYKIEM MKS-U

Paweł Młyński przejmie dotychczasowe obowiązki Mateusza Musiała w sztabie szkoleniowym będzińskiego klubu. Nasz nowy statystyk w poprzednim sezonie pracował dla KPS-u Siedlce.


20-latek pod okiem trenera Mateusza Grabdy pracował nie tylko w klubie, ale także w reprezentacji. W czerwcu, razem z kadrą U20, uczestniczył w przygotowaniach do Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy na Słowacji. Na zgrupowaniu w Zakopanem współpracował również z byłym statystykiem MKS-u, Maciejem Etgensem.


Bardzo się cieszę, że dołączyłem do klubu z Będzina. Jestem młodym statystykiem, dla którego rozwój ma duże znaczenie. Wybrałem MKS, ponieważ gwarantuje mi świetne warunki pracy, perspektywy dalszego rozwoju oraz zbierania doświadczeń. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu ligowego i spotkania z nową drużyną i kibicami - powiedział Paweł Młyński, statystyk MKS-u.
bottom of page