top of page
MKS_poziom.png

OSTATNI Z PIERWSZYM. MKS POJEDZIE DO GŁOGOWA

W Święto Niepodległości MKS Będzin zagra na wyjeździe z KGHM SPS Chrobrym Głogów. Będzie to spotkanie drużyn z przeciwległych biegunów tabeli TAURON 1.Ligi. Będzinianie są pierwsi, a rywale plasują się na szesnastej pozycji.Do tej pory drużyna z Dolnego Śląska wywalczyła tylko trzy punkty. Dwa w zwycięskim meczu w Siedlcach i jeden w przegranej batalii w Bielsku-Białej. W tabeli głogowianie tracą oczko do przedostatniej spalskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, z którą w bezpośrednim starciu przegrali 0:3.W Chrobrym występuje wielu zawodników młodego pokolenia, choć nie brakuje też doświadczonych graczy, jak Krzysztof Antosik i Kacper Bobrowski, z przeszłością w Będzinie. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy jest Paweł Gryc, mający za sobą grę w klubach z Bydgoszczy i Bielska-Białej.bottom of page