top of page
MKS_poziom.png

NOWY SEZON, NOWY KLUB. KAJETAN MAREK OPUŚCIŁ MKS

W międzysezonowej przerwie dojdzie także do zmiany na pozycji libero. Z Będzinem rozstał się Kajetan Marek, który w minionych rozgrywkach przodował w klasyfikacji najlepszych przyjmujących TAURON 1.Ligi.Choć grał niewiele, to jako jedyny siatkarz zaplecza PlusLigi w ubiegłym sezonie osiągnął niespełna 62 procent pozytywnego przyjęcia. MKS reprezentował w 45 ligowych meczach, a po jednym z nich otrzymał statuetkę MVP.


29-latek jest wychowankiem BBTS-u Bielsko-Biała. Przed transferem do Będzina grał wyłącznie w macierzystym klubie.


Kajetanowi Markowi serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze.


Okienko transferowe (stan na 5.06.2023):


Odeszli: Jarosław Macionczyk (?), Renee Teppan (?), Mateusz Frąc (?), Łukasz Usowicz (?), Jakub Rohnka (?), Kacper Gonciarz (?), Maciej Ptaszyński (?), Kajetan Marek (?),


Przyszli:

Pozostali:

bottom of page