top of page
MKS_poziom.png

NÄEME RENEE. ESTOŃCZYK ODSZEDŁ Z MKS-U BĘDZIN

Po rocznej współpracy drogi MKS-u Będzin i Renee Teppana rozeszły się. W przyszłym sezonie reprezentant Estonii będzie stanowić już o sile ofensywnej innego zespołu.Atakujący dołączył do naszego klubu dwanaście miesięcy temu, reprezentując go na boisku w 36 meczach TAURON 1.Ligi. 29-latek do wicemistrzostwa dorzucił cegiełkę w postaci 308 małych punktów i trzech statuetek MVP. Z pomocą Renee Teppana będzinianie dotarli również do ćwierćfinału krajowego pucharu.


Estończyk wniósł do MKS-u międzynarodowe doświadczenie zdobyte m.in. we włoskim Trentino, PGE Skrze Bełchatów, belgijskim Greenyardzie Maaseik czy greckim Olympiakosie Pireus.


Renee Teppanowi serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze.


Okienko transferowe (stan na 2.06.2023):


Odeszli: Jarosław Macionczyk (?), Renee Teppan (?)


Przyszli:


Pozostali:

bottom of page