top of page
MKS_poziom.png

MKS BĘDZIN ROZSTAŁ SIĘ Z JAKUBEM ROHNKĄ

Dwa srebrne medale TAURON 1.Ligi oraz siedem statuetek MVP to dorobek, z którym Jakub Rohnka opuścił MKS Będzin. Przyjmujący reprezentował nasz klub w sezonach 2021/2022 - 2022/2023.Dla ekipy znad Czarnej Przemszy 31-latek rozegrał blisko 70 oficjalnych spotkań, w których zapunktował 560 razy. Do Będzina trafił ze Ślepska Suwałki, a wcześniej bronił barw m.in. Czarnych Rząśnia, Krispolu Września oraz Łuczniczki Bydgoszcz.


Jakubowi Rohnce serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze.


Okienko transferowe (stan na 3.06.2023):


Odeszli: Jarosław Macionczyk (?), Renee Teppan (?), Mateusz Frąc (?), Łukasz Usowicz (?), Jakub Rohnka (?),


Przyszli:


Pozostali:

bottom of page