top of page
MKS_poziom.png

MATEUSZ FRĄC ZMIENI BARWY KLUBOWE

Finałowa rywalizacja z Norwidem Częstochowa była ostatnią dla Mateusza Frąca w barwach drużyny z Będzina. Po zakończeniu sezonu 2022/2023 TAURON 1.Ligi atakujący opuścił szeregi MKS-u.Mateusz Frąc - wspólnie z Jarosławem Macionczykiem - przodował w klasyfikacji MVP naszego zespołu. Usposobiony ofensywnie zawodnik zawdzięcza sześć statuetek 298 punktom zdobytym w 34 grach. Świetny występ zanotował także w 1/4 finału Pucharu Polski przeciwko Aluronowi CMC Warcie Zawiercie, aplikując rywalom 16 oczek.


32-letni atakujący trafił do Będzina dwanaście miesięcy temu z Gwardii Wrocław. Wcześniej występował w klubach z Opola, Wałbrzycha, Tomaszowa Mazowieckiego, Kluczborka oraz Bielska-Białej.


Mateuszowi Frącowi serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze.


Okienko transferowe (stan na 2.06.2023):


Odeszli: Jarosław Macionczyk (?), Renee Teppan (?), Mateusz Frąc (?)


Przyszli:


Pozostali:

bottom of page