top of page
MKS_poziom.png

MACIEJ PTASZYŃSKI NIE JEST JUŻ SIATKARZEM MKS-U

Gdańsk zamienił na Kalifornię, a z niej trafił do MKS-u. Maciej Ptaszyński po dwuletniej przygodzie z naszym klubem dopisze do swojego CV nowego pracodawcę.Trener Wojciech Serafin desygnował na boisko Macieja Ptaszyńskiego w ponad 60 grach, choć w tym roku przyjmujący pojawiał się na placu gry głównie zadaniowo, mając na celu maksymalne utrudnienie przyjęcia zagrywki rywalom. W TAURON 1.Lidze "Ptaku" zdobył dla będzińskiego zespołu 231 punktów.


Maciejowi Ptaszyńskiemu serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze.


Okienko transferowe (stan na 5.06.2023):


Odeszli: Jarosław Macionczyk (?), Renee Teppan (?), Mateusz Frąc (?), Łukasz Usowicz (?), Jakub Rohnka (?), Kacper Gonciarz (?), Maciej Ptaszyński (?),


Przyszli:


Pozostali:

bottom of page