top of page
MKS_poziom.png

KACPER GONCIARZ WYPEŁNIŁ KONTRAKT W BĘDZINIE

W przyszłym sezonie TAURON1. Ligi Kacpra Gonciarza nie zobaczymy już w trykocie meczowym MKS-u. Po dwóch latach rozgrywający opuścił klub ze stolicy powiatu będzińskiego.W sezonie 2021/2022 "Gonciu" prowadził grę MKS-u razem ze Swietosławem Stankowem, natomiast w minionym czynił to wspólnie z Jarosławem Macionczykiem. Łącznie dla klubu znad Czarnej Przemszy rozegrał 66 meczów, a do jego gabloty oprócz dwóch srebrnych medali trafiło także pięć nagród indywidualnych.


Rozgrywający przed transferem do Będzina stanowił o sile spalskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Czarnych Radom, a także Ślepska Suwałki.


Kacprowi Gonciarzowi serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze.


Okienko transferowe (stan na 5.06.2023):


Odeszli: Jarosław Macionczyk (?), Renee Teppan (?), Mateusz Frąc (?), Łukasz Usowicz (?), Jakub Rohnka (?), Kacper Gonciarz (?),


Przyszli:


Pozostali:

bottom of page