top of page
MKS_poziom.png

III RUNDA PP. BENIAMINEK ALBO SPADKOWICZ

MKS Będzin, w przypadku wyeliminowania UKS-u Bobrowniki, w III rundzie Pucharu Polski zmierzy się z beniaminkiem II ligi, Klubem Sportowym Rudziniec lub spadkowiczem z TAURON 1.Ligi, ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Mecz zostanie rozegrany 7 grudnia na wyjeździe.Jeśli w III rundzie będzinianie zakończyliby pucharową przygodę Rudzińca lub Strzelec Opolskich, to w IV rundzie najprawdopodobniej zagrają z Lechią Tomaszów Mazowiecki lub Norwidem Częstochowa, z którymi na co dzień rywalizują na zapleczu PlusLigi. Spotkania w ramach IV rundy zaplanowano na 11 stycznia.


II RUNDA PUCHARU POLSKI (16.11):


UKS Volley Team Alukoncept Bobrowniki – MKS Będzin

KS Rudziniec – ZAKSA Strzelce Opolskie

Volley Dąbrowa Górnicza – Exact Systems Norwid Częstochowa

SMS II PZPS Spała – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Arka Chełm – Chemeko-System Gwardia Wrocław

SPS Konspol Słupca – SMS PZPS Spała

Trefl II Gdańsk – Anioły Toruń

Sparta Grodzisk Mazowiecki – MKS Avia Świdnik

bottom of page