top of page
MKS_poziom.png

HIT KOLEJKI. SPOTKANIE Z MICKIEWICZEM

Do najciekawszego meczu w 26. kolejce, z punktu widzenia I-ligowej tabeli, dojdzie w Kluczborku, gdzie czwarty Mickiewicz podejmie wicelidera, MKS Będzin. W sobotę nasi siatkarze zagrają o dziesiąte zwycięstwo z rzędu.Będzinianie pozostają na zwycięskiej ścieżce od ponad dwóch miesięcy i nie zamierzają z niej schodzić, zwłaszcza że w ostatnich dwóch spotkaniach nie przegrali nawet seta, pokonując Norwida Częstochowa i Chrobrego Głogów. Jakub Rohnka i spółka cały czas patrzą na boisko, a nie na tabelę, w której zajmują drugie miejsce.


- Różnice punktowe w czołówce są niewielkie, więc w dalszym ciągu musimy skupiać się na tym, aby grać dobrze i wygrywać kolejne mecze, przy wykorzystaniu głębi składu, którą posiadamy - zaznaczył przyjmujący.Okazja do odniesienia dziesiątego zwycięstwa z rzędu nadarzy się zagłębiowskiej ekipie w najbliższą sobotę w wyjazdowym spotkaniu z Mickiewiczem Kluczbork, który w poprzedniej rundzie pokonał MKS w Będzin Arenie 3:2. Na dziś rywal z Opolszczyzny ma mecz więcej i pięć punktów mniej od podopiecznych Wojciecha Serafina.


- Mickiewicz ma dobry sezon, jest wysoko w tabeli. Wygrał sporo spotkań, w tym to w naszej hali. Chcemy się więc zrewanżować za tamtą porażkę, grając dobry mecz i wrócić do Będzina z komplet punktów - zakończył zawodnik.
bottom of page