top of page
MKS_poziom.png

GRAMY U SIEBIE! W CZWARTEK Z KRISPOLEM

W meczu telewizyjnym, otwierającym 6. kolejkę TAURON1.Ligi MKS Będzin podejmie niżej notowany Krispol Września. Początek spotkania o 20:30. Transmisja w Polsacie Sport Extra.Niżej notowani wrześnianie zajmują w I-ligowym układzie sił 14. miejsce z trzema punktami na koncie, wywalczonymi w ostatniej kolejce w meczu przeciwko spalskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego. Za podopiecznymi Mariana Kardasa są również trzy przegrane pojedynki, z Norwidem Częstochowa (1:3), Mickiewiczem Kluczbork (0:3) oraz Olimpią Sulęcin (0:3).

Na przeciwnym biegunie tabeli są będzinianie, okupujący fotel lidera. W ostatniej serii spotkań MKS ograł Legię w Warszawie 3:0, a wcześniej pokonywał BAS Białystok (3:0), KPS Siedlce (3:0 i Chemeko-System Gwardię Wrocław (3:0). Jedynej porażki nasi siatkarze doznali w Świdniku, w którym ulegli Avii 2:3.- Pozycja lidera cieszy, ale z naszego dorobku nie jestem do końca zadowolony. W meczu ze Świdnikiem prowadziliśmy 2:0 i przegraliśmy - ocenił Wojciech Serafin, trener MKS-u.

Podczas meczu kibice będą mogli wygrać nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów naszego klubu.bottom of page