top of page
MKS_poziom.png

FINAŁ FAZY ZASADNICZEJ. MKS ZAGRA Z VISŁĄ

W ostatniej kolejce rundy rewanżowej sezonu regularnego MKS Będzin podejmie Visłę Bydgoszcz. Ekipa z Kujaw i Pomorza jako ostatnia pokonała nasz zespół w rozgrywkach ligowych, dokładnie 94 dni temu...


W Łuczniczce rywale wygrali bez straty seta (31:29, 25:19, 26:24), ale dziś do liderującego MKS-u tracą aż dwanaście punktów, zajmując czwartą pozycję. Bydgoszczanie mogą jeszcze awansować na miejsce trzecie, o które stoczą korespondencyjny pojedynek z Gwardią Wrocław, która podejmie u siebie walczącego o ósemkę Chrobrego Głogów.


Będzinianie w ubiegłej serii spotkań zapewnili sobie mistrzostwo fazy zasadniczej. Na kolejkę przed końcem nasi siatkarze mają pięć punktów przewagi nad Norwidem Częstochowa i do ćwierćfinału TAURON1.Ligi przystąpią z pierwszego miejsca.Druga runda jest niemalże idealna w wykonaniu będzińskiego zespołu, za którym już czternaście zwycięskich spotkań i tylko dwa stracone punkty. W serii domowych gier wieńczących sezon zasadniczej będzinianie bez straty seta pokonali Avię Świdnik, SMS Spała i Lechię Tomaszów Mazowiecki. Czy podobnie będzie z Visłą?


Kasa biletowa w Będzin Arenie zostanie otwarta o 17:00. Cały czas jest prowadzona internetowa sprzedaż wejściówek. Aby je zakupić, należy kliknąć w poniższą grafikę.bottom of page