top of page
MKS_poziom.png

DOMINIK DEPOWSKI PRZYJMUJĄCYM MKS-U

Dominik Depowski zagra w Będzinie. Nasz nowy przyjmujący o miejsce w wyjściowym składzie będzie rywalizował z Bartoszem Pietruczukiem i Brandonem Koppersem.Największe siatkarskie sukcesy Dominik Depowski święcił w sezonie 2020/2021, gdy reprezentował Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Z drużyną z Opolszczyzną wywalczył złoto Champions League, wicemistrzostwo kraju oraz Puchar Polski. Rok później wspólnie z Aluronem Virtu CMC Zawiercie sięgnął po brązowy medal PlusLigi. Z Warty trafił do Ślepska Malow Suwałki, w którym spędził minione rozgrywki.


Przebieg kariery Dominika Depowskiego:


 • MKS Będzin - 2023/2024

 • Ślepsk Malow Suwałki - 2022/2023

 • Aluron Virtu CMC Zawiercie - 2021/2022

 • Aluron Virtu CMC Zawiercie / Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - 2020/2021

 • Jastrzębski Węgiel - 2019/2020

 • GKS Katowice - 2018/2019

 • Asseco Resovia Rzeszów - 2017/2018

 • Asseco Resovia Rzeszów / Espadon Szczecin - 2016/2017

 • AZS AGH Kraków - 2015/2016

 • Reprezentacja Polski Juniorów - 2015

 • AZS Politechnika Warszawska - 2014/2015


Dominika Depowskiego serdecznie witamy w naszym klubie i życzymy mu samych udanych występów w jego barwach.


Okienko transferowe (stan na 04.07.2023):


Pozostali: Łukasz Swodczyk, Brandon Koppers, Bartosz Pietruczuk,


Odeszli: Jarosław Macionczyk (koniec kariery), Renee Teppan (?), Mateusz Frąc (?), Łukasz Usowicz (GKS Katowice), Jakub Rohnka (Mickiewicz Kluczbork), Kacper Gonciarz (Arka Chełm), Maciej Ptaszyński (Avia Świdnik), Kajetan Marek (Skra Bełchatów), Hubert Piwowarczyk (Avia Świdnik),


Przyszli: Mateusz Rećko (Avia Świdnik), Grzegorz Pająk (Indykpol AZS Olsztyn), Daniel Popiela (Norwid Częstochowa), Marcin Krawiecki (AZS AGH Kraków), Mateusz Siwicki (Avia Świdnik), Fabian Majcherski (TV Buhl - Niemcy), Dominik Depowski (Ślepsk Suwałki),


Kadra MKS-u na sezon 2023/2024:


Rozgrywający: Grzegorz Pająk, Marcin Krawiecki,

Atakujący: Mateusz Rećko,

Środkowi: Łukasz Swodczyk, Daniel Popiela, Mateusz Siwicki,

Przyjmujący: Brandon Koppers, Bartosz Pietruczuk, Dominik Depowski,

Libero: Fabian Majcherski.

bottom of page