top of page
MKS_poziom.png

DERBY DLA BĘDZINA! MCKIS JAWORZNO POKONANE

MKS Będzin z kompletem punktów zakończył miniserię domowych spotkań. W 2. kolejce TAURON 1.Ligi podopieczni trenera Wojciecha Serafina bez straty seta pokonali MCKiS Jaworzno.O meczu można powiedzieć tylko tyle, że się odbył. Doświadczenie MKS-u zdecydowanie górowało nad ambicją jaworznian, którzy kilkakrotnie byli w kontakcie punktowym z naszym zespołem, jednak końcówki będzinianie grali już na luzie. Największa dominacja gospodarzy była widoczna w ostatnim secie, w którym MCKiS zdobyło tylko 16 punktów.


Pierwszą statuetkę w będzińskich barwach otrzymał przyjmujący Dominik Depowski, zdobywca 12 punktów (71 procent skuteczności w ataku 10/14).MKS Będzin - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:20, 25:20, 25:16)

MKS: Pająk (2 pkt.), Rećko (14), Koppers (10), Depowski (12), Siwicki (5), Ratajczak (5), Majcherski (libero) oraz Krawiecki (1), Kaliszuk (1), Olszewski (2), Swodczyk (1),

Trener: Serafin

MCKiS: Wojtaszkiewicz (2), Strzeżek (6), Polok (5), Pietras (6), Sługocki (6), Grzegolec (4), Gepfert (libero) oraz Waszczuk (libero), Horoszkiewicz (1), Czerwiński (2), Borończyk (1), Żeliński (2), Szczechowicz, Gaweł

Trener: Wątorek

MVP: Depowski (MKS)

Widzów: 800

Sędziowali: Krupski (Bielsko-Biała), Kapica (Częstochowa).


bottom of page