top of page
MKS_poziom.png

CZWARTEK W ARENIE. AZS AGH RYWALEM MKS-U

Niewiele czasu na regenerację mają siatkarze z Będzina. Już w najbliższy czwartek zainaugurują 6. kolejkę TAURON 1. Ligi, w której spotkają się z AZS AGH Kraków. Początek o 18:00.Krakowanie po pięciu seriach spotkań zajmują 9. miejsce w tabeli, a na ich dorobek punktowy złożyły się trzy zwycięstwa i dwie porażki. Ostatnia z gier nie ułożyła się po myśli Akademików, którzy we własnej hali uznali wyższość BBTS-u Bielsko-Biała, przegrywając 0:3 (19:25, 26:28, 15:25).


Wyróżniającą się postacią w drużynie spod Wawelu jest atakujący, Kajetan Tokajuk, lider klasyfikacji MVP z trzema statuetkami na koncie.


MKS po stracie punktów w Kluczborku spadł z pierwszej na czwartą pozycję. Po pięciu kolejkach będzinianie mogą się pochwalić dwunastoma punktami i wcześniejszym pasmem czterech zwycięstw z rzędu.bottom of page