top of page
MKS_poziom.png

BARTOSZ GAWRYSZEWSKI II TRENEREM MKS-U


Grał na środku, siądzie na ławce. Bartosz Gawryszewski będzie asystował Wojciechowi Serafinowi w prowadzeniu MKS-u w sezonie 2022/2023. "Gawryła" zajmie miejsce Bartłomieja Soroki, który pozostanie kierownikiem naszej drużyny.Bartosz Gawryszewski reprezentował barwy naszej drużyny w dwóch ostatnich sezonach, otrzymując szansę gry w 42 spotkaniach (132 setach), w których zdobył łącznie 199 punktów. Do Będzina trafił z Aluronu Virtu CMC Zawiercie, jednak najdłużej zadomowił się w Gdańsku, gdzie grał dla Trefla przez pięć sezonów. Siatkarskie doświadczenie 37-latek zbierał również w Warszawie, Częstochowie, Radomiu, Jastrzębiu-Zdroju, Rzeszowie i Szczecinie.- Z Wojtkiem znamy się od lat, więc nasza znajomość miała duży wpływ na podjęcie przez mnie takiej decyzji. Wiem, że przy jego boku mogę się wiele nauczyć na nowej trenerskiej drodze, którą obieram. Nie mogę się już doczekać pierwszego treningu, natomiast jeśli chodzi o nadzieje, to najważniejsze jest to, aby drużyna wygrywała oraz osiągała cele postawione przed sezonem. Odczuję satysfakcję jeśli będę w stanie przekazać chłopakom swoją wiedzę i pomóc im w byciu lepszymi siatkarzami. To jest dla mnie priorytet - powiedział Bartosz Gawryszewski.

bottom of page