top of page
MKS_poziom.png

ŚWIĄTECZNE ZWYCIĘSTWO! MKS WYGRAŁ W GŁOGOWIE

Historia lubi się powtarzać, ale za każdym razem inaczej. MKS Będzin ponownie okazał się lepszy od drużyny z Głogowa, jednak tym razem w setach. Zwycięstwo zapewniło naszemu zespołowi pozostanie na pierwszym miejscu w tabeli TAURON 1.Ligi.W Głogowie obydwa zespoły rozegrały cztery sety, jednak tylko czwarty był emocjonujący. Zwłaszcza końcówka, w której goście wygrywali 21:19, a za chwilę gospodarze prowadzili 23:22. Ostatecznie trzy akcje należały jednak do MKS-u. Do remisu udanym atakiem doprowadził Dominik Depowski, a zwycięstwo dwiema świetnymi zagrywkami zapewnił Mateusz Siwicki, MVP całego pojedynku.


KGHM SPS Chrobry Głogów - MKS Będzin 1:3 (18:25, 25:19, 17:25, 23:25)

Chrobry: Skowronek, Gryc, Kowalewski, Kaźmierczak, Wnuk, Skorek, Januszewski (libero) oraz Stefaniszyn, Bobrowski, Balasz MKS: Pająk, Rećko, Siwicki, Swodczyk, Depowski, Koppers, Olenderek (libero) oraz Popiela, Olszewski

MVP: Siwicki (MKS)

Widzów: 150

bottom of page