top of page

czw., 20 paź

|

Będzin Arena

Tauron1. Liga | MKS Będzin - Krispol Września

Dołącz do wydarzenia i kup bilet na mecz 6. kolejki fazy zasadniczej Tauron1. Ligi

Bilety dostępne od 26.09.2022
Strona Głowna
Tauron1. Liga | MKS Będzin - Krispol Września
Tauron1. Liga | MKS Będzin - Krispol Września

Czas i lokalizacja

20 paź 2022, 20:30

Będzin Arena, ul. Sportowa 20, 42-500 Będzin, Polska

Bilety

Cena

 • Bilet Normalny

  12,00 zł

  Zawiera VAT

  Niniejszy bilet upoważnia do wstępu na wybrane spotkanie rozgrywane przez zespół MKS Będzin w Hali Widowiskowo-Sportowej Będzin Arena w ramach rozgrywek Tauron 1. Liga. Korzystanie z biletu oraz udział w spotkaniach jednoznaczny jest z akceptacją regulaminu imprez masowych, których organizatorem pozostaje Miejski Klub Sportowy Będzin Spółka Akcyjna z siedzibą w Będzinie przy ul. Sportowej 4.

  Sprzedaż zakończona

 • Bilet Ulgowy

  6,00 zł

  Zawiera VAT

  Obejmuje wstęp dla dzieci (do 18 lat) oraz osób powyżej 60 r.ż. Niniejszy bilet upoważnia do wstępu na wybrane spotkanie rozgrywane przez zespół MKS Będzin w Hali Widowiskowo-Sportowej Będzin Arena w ramach rozgrywek Tauron 1. Liga. Korzystanie z biletu oraz udział w spotkaniach jednoznaczny jest z akceptacją regulaminu imprez masowych, których organizatorem pozostaje Miejski Klub Sportowy Będzin Spółka Akcyjna z siedzibą w Będzinie przy ul. Sportowej 4.

  Sprzedaż zakończona

 • Bilet rodzinny 2+2

  30,00 zł

  Zawiera VAT

  Bilet rodzinny 2+2. Obejmuje wstęp dla dwóch dorosłych osób i dwójkę dzieci (do 16 lat). Bilet dostępny tylko w przedsprzedaży onilne do 7.09.2022, 19:00. Niniejszy bilet upoważnia do wstępu na wybrane spotkanie rozgrywane przez zespół MKS Będzin w Hali Widowiskowo-Sportowej Będzin Arena w ramach rozgrywek Tauron 1. Liga. Korzystanie z biletu oraz udział w spotkaniach jednoznaczny jest z akceptacją regulaminu imprez masowych, których organizatorem pozostaje Miejski Klub Sportowy Będzin Spółka A

  Sprzedaż zakończona

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page