Zagrali z ZAKSĄ dla Oli

Sobotnim sparingiem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle siatkarze MKS-u zakończyli piąty tydzień przygotowań do nowego sezonu. W meczu charytatywnym w Mysłowicach będzinianie ulegli wicemistrzowi Polski.Podczas spotkania przeprowadzono zbiórkę środków finansowych na rzecz 3-letniej Oli, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Nasz klub przekazał na licytację koszulkę oraz piłkę z autografami zawodników i sztabu trenerskiego. Zysk z aukcji wspomoże rehabilitację dziewczynki, której życzymy dużo, dużo zdrowia!


MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19;25, 18:25, 19:25)
Dodatkowy set: 16:25  


MKS: T. Kowalski, Ratajczak (7), M. Kowalski (5), Peszko (5), Faryna (19), Buchowski (8), Potera (libero) oraz Kozub (1), Fornal (8), Gregorowicz (libero)

ZAKSA: Kaczmarek (16), Stępień (1), Wiśniewski (8), Koppers (15), R. Szymura (6), Sacharewicz (8), K. Szymura (libero) oraz Jungiewicz (11), Tarasow (3), Kalembka (7), Krawiecki, Zapłacki, Podborączyński (libero)


FOTORELACJA - KLIKNIJ TUTAJ


W piątek będzinianie wyjadą do Legnicy, gdzie wraz z Jastrzębskim Węglem, GKS-em Katowice i Cuprum Lubin wezmą udział w dwudniowym turnieju towarzyskim.