Marcin Waliński opuścił MKS

W nowych rozgrywkach ligowych kibice z Będzina nie zobaczą już Marcina Walińskiego w stroju MKS-u. Niespełna 28-letni przyjmujący opuścił klub, w którym występował przez ostatnie dwa sezony.

11 statuetek MVP i 753 zdobyte punkty (657 atakiem, 50 zagrywką, 46 blokiem) to dorobek Marcina Walińskiego w 63 meczach zespołu znad Czarnej Przemszy. "Kipek", po zamianie Indykpolu AZS-u Olsztyn na MKS, bardzo szybko zadomowił się w wyjściowej szóstce drużyny z Będzina.

- Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować zarządowi i kierownictwu klubu oraz trenerom za okazane zaufanie i możliwość regularnej gry. Oni uwierzyli we mnie, dzięki czemu ja uwierzyłem w siebie, że potrafię grać w siatkówkę i to na dobrym poziomie - powiedział siatkarz.

Marcinowi  dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze!

Okienko transferowe (stan na 10.05.2018r.)

Pozostali: Michał Potera

Ubyli: Rafael Araujo (?), Marcin Waliński (?)